Hozzáadott 1 year ago

Munkaügyi ügyintéző

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-05-26

KategóriaHuman Resources and Recruitment

Az Adecco a világ vezető HR szolgáltatója, munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel foglalkozó, nemzetközi hátterű személyzeti tanácsadó cég. Saját csapatunkba keressük új munkatársunkat az alábbiak szerint.
Mik lesznek a feladataid:
  • Az ügyfelek által megrendelt és a toborzók által biztosított fizikai és szellemi kölcsönzött munkavállalók teljes körű munkaügyi ügyintézése
  • Szerződések előkészítése, beléptetés, nyilatkoztatás, személyi anyagok rendben tartása
  • Foglalkozás egészségügyi vizsgálatok megszervezése
  • Kiadott eszközök, autó, laptop, telefon stb. nyomon követése, kiküldetési utazások dokumentálása, külföldi utak elszámolása
  • Cafeteria ügyintézés
  • Munkaügyi ügyfélszolgálat
  • Hó végi óraadatok előkészítése a bérszámfejtés felé, TB-vel kapcsolatos dokumentáció kezelése, kiléptetés
  • Felelősség a folyamatok lekövetéséért és fejlesztéséért
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel e-mailben és olykor személyesen is, heti - havi jelentések és kimutatások elkészítése

Te vagy a mi emberünk, amennyiben:

  • Munkaügyi ügyintézői végzettséggel rendelkezel;
  • Szolgáltató cégnél szerzett munkaügyi ügyintézői / bérszámfejtői tapasztalatod van;
  • Angol nyelvtudásod aktív, legalább középszintű- írásban elvárás, szóban előny;
  • Birtokodban van a B kategóriás jogosítvány, melyhez vezetési rutint is szereztél;
  • Kiválóan kommunikálsz és építesz kapcsolatot;
  • Haladó szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel – MS Excel;
  • Nagyfokú precizitással, pontossággal végzed munkád;
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés jellemez;
  • Teherbíró, rugalmas, együttműködő személyiség vagy.

Előnyök:
  • Munkaerő-kölcsönzési területen szerzett tapasztalat

Amiért érdemes nálunk dolgozni, amit biztosítunk Neked:
  • Változatos és flexibilitást igénylő, felelősségteljes feladatokban számítunk a segítségedre
  • Kiváló munkakörülmények, multinacionális környezet, támogató csapat vár
  • Szakmai fejlődési lehetőséget és kihívásokkal teli munkakört biztosítunk

Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület, Váci Greens Offices
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, nincs más dolgod minthogy jelentkezz Hozzánk, vagy hívd a +36 30 161 9091-es telefonszámot.

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Lajosmizse, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary PP Adecco
  • Staff