Hozzáadott 2 years ago

Műszaki előkészítő

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-02-09

KategóriaTransportation and Logistics

Győrújbaráti telephellyel rendelkező, mélyépítésekkel és közúti teherfuvarozással foglalkozó partnercégünk részére keresünk új munkatársat MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ pozícióba.
Juttatások:
  • versenyképes bérezés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődést támogató munkakörnyezet
  • céges laptop, telefon és gépjármű

Feladatok:
  • megbízói ajánlat műszaki tartalmának feldolgozása, kiértékelése
  • tervdokumentáció teljes körű vizsgálata, műszaki rajzok olvasása
  • díjkalkulációk készítése
  • folyamatos kapcsolattartás megbízóval, alvállalkozókkal, munkatársakkal
  • művezetői, építésvezetői feladatok ellátása
  • helyszíni bejárás

Elvárások:
  • szakirányú végzettség (technikusi vagy mérnöki)
  • mélyépítési területen szerzett több éves tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • számítógépes ismeretek, magas szintű Excel ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amennyiben érdekel állásajánlatunk kattints a „jelentkezz” linkre és add meg elérhetőségeidet. További információkért hívd Danit a +36 30 369 8073-as telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Gyöngyöstarján, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • GYOR-MOSON-SOPRON, GYŐR, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco