Hozzáadott 1 year ago

Sales Manager

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2022-06-24

KategóriaIT and Telecommunications

Az alábbi feladataid lesznek:
  • Piac elemzése, új, potenciális partnerek felkutatása és megkeresése;
  • Hideghívások indítása, tárgyalások, megbeszélések lebonyolítása;
  • Szerződéskötésben való részvétel;
  • Akvirált ügyfelekkel való kapcsolattartás;
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal;
  • Napi tevékenységek adminisztrációja, riportok készítése.

Ideális jelöltként az alábbi állítások jellemzőek Rád:
  • Legalább középfokú vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
  • Ambiciózus vagy és érdekel a műszaki kereskedelem világa;
  • Értékesítési/sales területen szerzett tapasztalatod előnyként értékeljük;
  • Kiváló kapcsolatteremtő és magabiztos kommunikációs készség jellemez;
  • Projektszemlélettel, hatékonyan szervezed munkádat;
  • Motivált és céltudatos csapatjátékos vagy.

Amire számíthatsz, ha jelentkezel:
  • Felelősségteljes munkakör és változatos feladatok;
  • Attraktív bércsomag (cégesautó, alapbér, cafetéria és jutalék);
  • Jó hangulatú, fiatalos és dinamikus csapat;
  • Legújabb, modern technológiák, melyek munkádat segítik;
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség audio-és vizuál technológiai vállalatnál;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Hosszú távú, biztos lehetőség, karrierút.

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Demecser, Hungary PP Adecco
  • Staff