Hozzáadott 2 years ago

CNC megmunkáló - 2 műszakos munkarend!

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Tatabánya, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-03-01

KategóriaManufacturing and Production

Feladatok, amikhez szükség van rád:
  • automata gépek kezelése (MAZAK, Cincinatti, OKUMA)
  • műszaki rajz alapján alkatrészek gyártása
  • gépek karbantartása (hibaelhárítás elvégzése)
  • elkészült munkadarabok vizuális ellenőrzése
  • környezet tisztán tartása
  • mérőeszközök használata

Rád várunk,ha:
  • technikumi végzettséggel rendelkezel
  • pályakezdő vagy tapasztalt kolléga vagy
  • műszaki rajz olvasási készséggel rendelkezel
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés jellemez
  • van CNC gépkezelői tapasztalatod
  • programozásban szerzett tapasztalatod előny

Miért jelentkezz?
  • csendes, tiszta munkakörnyezet vár rád
  • egyedi gyártásban dolgozhatsz
  • kamatoztathatod eddig megszerzett tudásod
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • családias légkör vár

Munkavégzés helye:
Tatabánya

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • GYOR-MOSON-SOPRON, GYŐR, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco