Hozzáadott 1 year ago

Production Manager

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Veresegyház, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2022-06-14

KategóriaManufacturing and Production

Nagyvállalati Partnerünk számára keresünk Production manager pozícióra kollégát.
Production manager
A feladataid lesznek:
  • A hozzá tartozó üzletág napi tevékenységeinek vezetése, mintegy 80-100 munkavállalóval.
  • A gyártási folyamat hatákony és biztonságos megvalósulásának biztosítása.
  • Produktív munkakörnyezet megteremtése, fenntartása, a munkavállalók elégedettségének javítása.
  • Projektekben való részvétel, azok koordinálása.
  • A termelékenység javítása a Lean és a mérnöki részleg támogatásának segítségével.
  • A készletszint ellenőrzése és a forgalom folyamatos javítása, kontrollja.
  • A Vállalati célok elérése, irányelvek meghatározása, követése.
  • Az EHS szabályzatoknak való megfelelés, képzések, eligazítások nyomonkövetése és folyamatos optimalizáció biztosítása.

Elvárások:
  • Egyetemi / főiskolai diploma (lehetőleg mérnöki, menedzsment vagy üzleti adminisztráció) vagy azzal egyenértékű 5 éves szakmai tapasztalat
  • Operatív vezetői tapasztalat, nagyobb csapatok vezetése
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Eredményorientált, proaktív személyiség
  • Erős szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

Amit biztosítunk:
  • Kiemelt javadalmazás, versenyképes bérezés
  • Céges autó
  • Kiváló munkakörülmények modern gyárunkban
  • Fejlődési lehetőség, stabil nagyvállalati munkakörnyezet

Jelentkezni angol és magyar nyelvű önéletrajzzal lehet.

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Gödöllő, Hungary Staffing Adecco
  • Staff