Hozzáadott 9 months ago

Robotüzemeltető Technikus Munkalehetőség Német Autóipari Vállalatnál

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-07-10

KategóriaManufacturing and Production

Győri Partnerünk számára Robotüzemeltető Technikust keresünk, 8:00-16:00 órás munkarendbe, céges állományba. A német autóipari Vállalat fő profilja autók díszítőelemeinek megmunkálása, felületkezelése, több lépcsőben. Elsősorban az 1. csarnokhoz tartozó ABB robotkarok programozása, karbantartása, üzemeltetése a technikusi feladat, de a 2010-es években épült csarnok további, egyszerűbb gépeit is a technikusi csapat üzemelteti. Partnerünk most Senior kollégát keres, aki a gépek áttekintését követően képes a termelést szakértelemmel támogatni. E szakértelmet Partnerünk készen áll kiemelten honorálni.
Feladatok:
  • Robotsorok, termelő berendezések telepítése, üzemeltetése (programozása), technikusi karbantartása

Elvárások:
  • ABB robotkarokkal termelésben szerzett senior tapasztalat
  • PLC (Siemens) jártasság
  • Villamos ismeretek
  • Pneumatikai/hidraulikai ismeretek
  • Emberközpontú kommunikáció a kollégák felé
  • Termelésmaximalizáló szemlélet

Előny:
  • KUKA robot-ismeretek
  • Német nyelvtudás (nem kötelező!)
  • PLC programozói ismeretek

Juttatási csomag
  • Bérezés tapasztalatfüggő, bértárgyalásra van lehetőség
  • Juttatási csomag fix elemei: Cafetéria, Bejárás támogatás, 10%-os teljesítménybónusz

Jelentkezését kérem magyar nyelvű önéletrajz csatolásával benyújtani. Minden Jelentkező számára visszajelzést nyújtunk. További kérdéseket a +36 30 942 36 72-es telefonszámon tudunk megválaszolni.

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • Manager