Hozzáadott 2 years ago

Mechanikai Műszerész

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-04-27

KategóriaEducation and Training

MECHANIKAI MŰSZERÉSZ
Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó cég keresi új munkatársát.

FELADATOK:
  • Precíziós automata gépek műszaki állapotának és folyamatos működésének fenntartása
  • gépek karbantartása és kezelése
  • problémák észlelése és javítása

ELVÁRÁSOK:
  • mechanikai műszerész végzettség (előny)
  • pneumatika, automatika ismeretek
  • számítógépes gépvezérlések ismerete (szerviz menü, beállítások)
  • idegennyelvű műszaki alapszavak ismerete
  • önálló, precíz munkavégzés, logikus gondolkodás, jó megfigyelő készség

MUNKAIDŐ:
  • 4 műszakos

AMIT KÍNÁLUNK:
  • versenyképes fizetés
  • 13. és 14. havi fizetés
  • munkába járási támogatás
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • hosszútávú bejelentett munkaviszony

MUNKAVÉGZÉS HELYSZÍNE:
  • Budapest, IV. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kunszentmiklós, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Kiskunmajsa, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Manager