Hozzáadott 1 year ago

Toborzási gyakornok

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeIntern

Dátum2022-10-19

KategóriaHuman Resources and Recruitment

Cégünk toborzási gyakornokot keres, aki szellemi pozíciókkal kapcsolatos felatokat fog ellátni. Azoknak ajánljuk, akik szeretnének komoly munkatapasztalatot szerezni, amiben a kommunikációt, a stratégiai gondolkodást, a problémamegoldást és a hatékony csapatjátékot fogják magas szinten használni.
A pozíció tökéletesen illik olyan fiatalokhoz, akik később HR, sales vagy kommunikáció területen képzelik el jövőjüket. Az iskolaidő lejárta után a cégnél lehetőség van folytatni a karrierépítést.
Feladatok:
  • Egy dedikált recruiter munkatárs támogatása minimum heti 25 órában
  • Jelöltek felkutatása és megszólítása
  • Interjúk szervezése, jelöltek előszűrése
  • Toborzási riportok elkészítése
  • Jelöltprofilok írása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel a jelöltek kapcsán

Téged keresünk, ha:
  • Nappali felsőfokú tanulmányaidat végzed
  • Magabiztosan beszélsz angolul
  • Tudsz legalább heti 25 órában dolgozni
  • Motivál a pénz

Amit ajánlunk:
  • Modern irodai munkavégzés a 13. kerületben
  • Alapbér és teljesítménybér
  • Te oszthatod be a munkaidődet
  • Komoly betanítási és képzési program
  • Az iskola elvégzését követően, állás és karrierlehetőség, akár nemzetközi szinten is

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Kiskunmajsa, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff