Hozzáadott 1 year ago

Diszponens álláslehetőség-Tata

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Tata, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-06-14

KategóriaProcurement and Supply Chain

Tatai partnercégünk autóipari beszállítóként sajtolt és hegesztett elemeket készít a karosszéria- és futómű-gyártáshoz. Hegesztőrobot gépsorokat és automatizált présrendszereket üzemeltető gyárukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Diszponens
 Feladatok:
  • Vevőkkel való napi kapcsolattartás, vevői portálok kezelése
  • A rendelés állomány nyomon követése, hatásának egyeztetése a gyártástervezéssel, szükséges visszajelzések kezelése
  • Vevői megelégedettség támogatása
  • Alapanyag ellátás biztosítása és a készletek ellenőrzése
  • Beszállítókkal való rendszeres kapcsolattartás
  • Vállalatirányítási rendszerben alapadatok karbantartása
  • Fuvarok szervezése, EKÁER rendszer használata, fuvarszámlák visszaigazolása
  • A kapcsolódó szervezeti egységekkel (termelés, raktár, minőségbiztosítás) aktív és szoros együttműködés
  • Adatszolgáltatás, riportok készítése
  • Aktív szerepvállalás a mindennapi hatékony ügymenetben

Elvárás:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel gyakorlati ismerete)
  • Magabiztos szintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszer (ERP) ismeret
  • Min. 2-3 év szakmai tapasztalat hasonló pozícióban
  • Kiemelkedő kommunikációs és szervező készség
  • Határozottság, precíz, önálló munkavégzés
  • Stressztűrő képesség
  • Jó csapatjátékos

Előny:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (Gazdasági vagy Logisztikai)
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság, türelmesség, csapatszellem, felelősségtudat, magabiztosság, jó emberismeret

A jelentkezéshez küldd el fényképes önéletrajzod az eva.korpai@adecco.hu email címre!

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Gyöngyös, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Staff