Hozzáadott 4 months ago

Robotcella berakó

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-11-29

KategóriaManufacturing and Production

Ne hagyd ki a lehetőséget amíg tart a felvétel Győr legnagyobb autóipari vállalatánál!
A jelentkezéshez önéletrajz csatolása szükséges!
Miért érdemes jelentkezned?

  • Kiemelkedő alapbér
  • Modern vállalati körülmények
  • Éves bónusz, prémium, mozgóbér
  • Céges buszjárat
  • Cafeteria juttatás

Milyen feladataid lesznek?
  • Fém alkatrészek betöltése a robotokba
  • Szemrevételezéssel ellenőrizni a gyártási műveletekhez szükséges alkatrészeket
  • "SAB" munkautasításban leírtak szerint alkatrészek behelyezése a megfogó készülékekbe
  • Gyártó berendezések felügyelése, szükség esetén intézkedések végrehajtása a gyors hibaelhárítás érdekében
  • Alapanyag rendelés a logisztikától
  • A termelés minőségi felügyelete

Mik az elvárások?
  • Termelésben szerzett munkatapasztalat
  • Motiváltság
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Megbízhatóság
  • Tanulásra való hajlandóság

Amennyiben érdekel állásajánlatunk kattints a „jelentkezz” linkre és add meg elérhetőségeidet. További információkért hívd Danit a +36 30 369 8073-as telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary PP Adecco