Hozzáadott 1 year ago

HR generalistát keresünk Helvéciára!

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Helvécia, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2022-08-18

KategóriaHuman Resources and Recruitment

Autóipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
HR generalista

Mit kínálunk?

•    Versenyképes jövedelem és juttatási csomag;
•    Azonnali kezdési lehetőség;
•    Szakmai fejlődési lehetőség egy nemzetközileg tevékeny csapatban;
•    Támogató és nyitott vezetőség.

Milyen feladataid lesznek?

•    Toborzás-kiválasztás folyamatának koordinálása: interjúk és toborzónapok szervezése és lebonyolítása, munkatársak beléptetése;
•    Hirdetések szerkesztése, feladása;
•    Munkavállalók személyügyi adminisztrációja (Nexon, SAP-HR modul);
•    Külső és belső képzések szervezése, koordinálása;
•    Részvétel a havi bérszámfejtési folyamatokban;
•    Közreműködés a motivációs programok kidolgozásában, működtetésében;
•    Belső folyamatok és szabályzatok fejlesztése;
•    Munkavállalók támogatása HR-t érintő kérdésekben.

Te vagy az IGAZI, ha

•    Rendelkezel felsőfokú végzettséggel, és HR területen szerzett munkatapasztalattal;
•    Egy dinamikus és folyamatosan fejlődő iparágban képzeled el magad;
•    Nem riadsz vissza a feladatoktól és a kihívásoktól;
•    Legalább alapfokon beszélsz angolul;
•    Jól kezeled az MS Office programokat (kiemelten Excel függvények, kimutatások);
•    Jó kommunikációs és szervezési készséggel rendelkezel;
•    Szeretnél egy igazán fiatalos HR-es csapat oszlopos tagja lenni;
•    Dolgoztál már NEXON programmal.

Munkavégzés helye: Helvécia

Legutóbbi kereséseim

  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Üllő, Hungary PP Adecco