Hozzáadott 1 year ago

Stratégiai Beszerző

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-01-03

KategóriaTransportation and Logistics

A feladataid lesznek:
  • A prototípusok beszerzési tevékenységének tervezése és koordinálása, valamint a teljes rendelésfeldolgozás
  •  A termék fejlesztési lehetőségeinek azonosítása és végrehajtása, valamint a költségmegtakarítási lehetőségek felismerése.
  • Részvétel a műszaki dokumentáció módosítási folyamatában, annak műszaki és költségoldali koordinálása a beszállítókkal.
  • A prototípusok és a sorozatgyártás fejlesztési és szerszámköltségeire vonatkozó üzleti tervezés végrehajtása.
  • Együttműködés a beszerzés és az árubeszerzés projektmenedzsmentjével, a határidőre történő iparosítás biztosításával

Te vagy az IGAZI ha
  • Rendelkezel műszaki vagy kereskedelmi területen szerzett egyetemi diplomával
  • Van legalább 3 év releváns szakmai tapasztalatod az ellátási lánc területén
  • Folyékonyan beszéled az Angol nyelvet
  • Magas szintű kommunikációs készség
  • Magabiztosan használod a Ms Office eszközöket

Amit mi ajánlunk:
  • Stabil vállalati háttér és hosszú távú munkalehetőség
  • Magas szintű szakmai tevékenység egy nemzetközi vállalatnál
  • Nemzetközi projektekben való részvétel és külföldi megbízás
  • Karrierlehetőségek, folyamatos képzési program és nyelvtanfolyamok
  • Versenyképes fizetés és teljesítményhez kötött bónusz
  • Cafeteria választható elemekkel
  • Iskolakezdési támogatás

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • GYOR-MOSON-SOPRON, GYŐR, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff