Hozzáadott 1 year ago

Utazásszervező

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-03-23

KategóriaTransportation and Logistics

FELADATOK:
  • Új kollégák üzleti utazásainál segítségnyújtás az elindulásban
  • Felsővezetők utazásszervezésénél, és az elszámolások elkészítésénél szakmai támogatás nyújtása a területi asszisztenseknek
  • A foglalások (szállás, repjegy, bérautó stb.) határidőben történő lebonyolítása a kollégák számára
  • Elszámolásban való segítségnyújtás minden üzleti utazónk számára
  • Kommunikáció a lokációt érintő változásokról magyar/angol nyelven
  • Telephelyi cégautók foglalásának menedzselése
  • Utazáshoz kapcsolódó számlák ellenőrzése belső rendszerben
  • Ügyeleti jellegű rendelkezésreállás

ELVÁRÁSOK:
  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Hasonló területen szerezett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Stabil, megbízható nemzetközi háttér
  • Heti négy nap home office, 1 nap irodai jelenlét
  • Versenyképes bérezés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest X.

Legutóbbi kereséseim

  • TOLNA, Dunaföldvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Üllő, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • VAS, Szombathely, Hungary PP Adecco
  • Specialist