Hozzáadott 1 year ago

Mechanikus karbantartó technikus

Munkavégzés helyeBORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-04-24

KategóriaManufacturing and Production

Autóipari partnercégünk számára keresünk
(autóipar és karbantartási terület)
munkatársat!
Amit kínálunk:
•    Versenyképes jövedelem
•    Cafetéria
•    Utazási támogatás (MVK, Volán és MÁV bérlet teljes finanszírozása)
•    Magas értékű élet és balesetbiztosítás minden munkavállalóra
•    Bónuszok
•    Plusz szabadnap
•    Egészség célú juttatások
•    Dolgozói kedvezmények
•    Szakmai és személyes fejlődés támogatása (oktatások, tréningek)
•    Családbarát munkahely
Feladataid lesznek:
•    Termelés működését biztosító technikai berendezések, gépsorok zavartalan és balesetmentes üzemelésének biztosítása.
•    Technológiai hibák elhárítása és ellenőrzése, a termelésből kiesett munkaórák számának minimálisra csökkentése.
•    Karbantartási utasítás és a karbantartási terv (TPM) alapján a végzed el a karbantartási feladatokat a munka-, környezet és tűzvédelmi szabályok betartása mellett.
•    Az elvégzett karbantartásokat, javításokat az SAP rendszeren keresztül dokumentálok, a javítást érintő alkatrészen elvégzett módosításokat lerajzolod és előterjeszted engedélyeztetésre a közvetlen munkahelyi vezetőd felé.
•    Műszaki rajzok készítése, módosítása.
•    Együttműködés a kollegákkal és a gyártó társosztályokkal.
•    5S rendszer fenntartása.
Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
•    Minimum 2-4 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezel
•    Gépész végzettséged van
•    MS office és SAP ismerete előnyt jelent
•    8 órás munkarendet tudsz vállalni
Munkavégzés helye:       Miskolc
Jelentkezz még ma (szakmai önéletrajz feltöltésével)!

Legutóbbi kereséseim

  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco