Hozzáadott 10 months ago

Inralogisztikai szakértő

Munkavégzés helyeBORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-05-30

KategóriaManufacturing and Production

Folyamatosan fejlődő partnercégünk számára keresünk
Intralogisztikai szakértő
kollégát hosszú távra

Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapbér + bónuszok + cafetéria
  • Motiváló, dinamikus, támogató, modern munkakörnyezet
  • Sokszínű karrier - és fejlődési lehetőség (tanulmányi szerződés lehetősége)
  • Személyre szabott betanulási terv
  • Munkába járás támogatása
  • Élet - és balesetbiztosítás
  • Hozzájárulás a home - office költségekhez
  • Elismerések (év dolgozója jutalom, hűségbónusz, év végi bónusz, jubileumi pénzjutalom)
  • Egészség célú hozzájárulások, egészségügyi szűrőnapok
  • Véradás esetén plusz jutalmak
  • Széles körű dolgozói kedvezmények (szórakozás, sport, vendéglátás...)
  • Családbarát munkahely (családi nap, rugalmas munkaidő, home office lehetőség)

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:
  • Felsőfokú közgazdász vagy mérnöki végzettséget szereztél
  • Legalább 5 éves tapasztalattal rendelkezel logisztikai információáramlások meghatározásában, megvalósításában és gyártási logisztika területen
  • Széleskörű tapasztalatod van a lean logisztikához kapcsolódó projektekben és projektmenedzsment területen
  • Nem okoz gondot az angol nyelv napi szintű használata (kommunikációs szint)
  • Célorientált, magas teherbírású, meggyőző személyiség vagy
  • Szeretsz csapatban, de adott esetben önállóan is munkát végezni
  • Analitikus és strukturált munkastílus jellemző rád

Feladataid lesznek:
  • Logisztikai automatizálási és digitalizálási projektek vezetése
  • Logisztikai folyamatok kialakítása, fejlesztése
  • Raktári elrendezés optimalizálása
  • Belső anyagáramlási koncepció felülvizsgálata
  • Részvétel a logisztikai riportálási rendszer kialakításában, fejlesztésében
  • Szoros együttműködés társosztályokkal

Munkavégzés helye: Miskolc
Jelentkezz még ma (szakmai önéletrajz feltöltésével)!

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff