Hozzáadott 10 months ago

Raktári adminisztrátor

Munkavégzés helyePEST, Pilisszentiván, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-06-06

KategóriaManufacturing and Production

FELADATOK:
  • Raktári folyamatok adminisztrálása
  • Beérkező áru mennyiségi ellenőrzése
  • Kimenő áru mennyiségi ellenőrzése
  • Kimenő áru szállításával kapcsolatos dokumentumok készítése és archiválása

ELVÁRÁSOK:
  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office használat
  • Pozitív szemlélet, dinamikus munkavégzés
  • Precíz, pontos, igényes munka, csapatban és önállóan is
  • Udvarias, proaktív, ügyfélorientált személyiség
  • Ápolt megjelenés

MUNKAIDŐ:
  • 2 műszak, 6-14:30, 12-20:30

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Bónusz + Cafeteria
  • Színvonalas, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Hetente 2x friss gyümölcs
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés
  • Ingyenes céges buszjárat

Céges busz indul a délelőtti műszakban: Esztergom, Dorog, Piliscsaba, Pilisszentiván, Csolnok, Dág, Annavölgy, Sárisáp, Úny, Tinnye, Pilisszántó, Pilisvörösvár, Nyergesújfalu, Tát, Tokod, Tokodaltáró, Piliscsév, Budapest, Solymár
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Pilisszentiván

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Zsámbék, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Üllő, Hungary PP Adecco
  • Manager