Hozzáadott 2 years ago

Szobafestő-Mázoló

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-01-31

KategóriaBuilding and Construction

Kedves Győri és Győr Környéki Szakemberek!
Kezedben van a szakma, de nincs lehetőséged saját munkába beleállni?
Rengeteg idődet és pénzedet elviszi a munkaszervezés és a kiszállás?
Nem szeretnél tovább minden nap reggeltől estig a munkával foglalkozni?
Akkor szeretnénk figyelmedbe ajánlani Győr-székhelyű partnerünk állásajánlatát, ahol csak egy interjú választ el attól, hogy nyugodt körülmények között dolgozhass szakmádban! Bejelentett, stabil munkahely, ahol a szervezkedés többé nem a Te feladatod lesz!
Szuper gyors kezdési lehetőség! Jelentkezz, és mi mindenképp felhívunk!
Önéletrajz csatolása a pályázathoz előny!
Ha van már festésben tapasztalatod és egy kiszámítható, bejelentett munkalehetőséget keresel egy műszakban (6-14.30), akkor megtaláltad a megfelelő lehetőséget!
Pályakezdők jelentkezését is várjuk, hiszen egy összeszokott csapat tagjaként fejlődésre is kiváló lehetőség adódik! Munkavégzés helye: Győr és Győr környéke!
Kiváló lehetőség, mert:

  • Kiszámítható, stabil, 1 műszakos munkahely napi 8 órában
  • Korrekt bérezés tapasztalatnak megfelelően
  • A hétvégéid szabadok
  • Összeszokott csapat tagjaként sokkal hatékonyabb lehetsz
  • Remek kapcsolatépítési lehetőség

Bátran jelentkezz, ha Rád is igaz:
  • A Szobafestő-mázoló végzettség vagy festésben szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, felelősségteljes hozzáállás
  • Önálló munkavégzés

Munkaköröd lesz:
  • Épületek, lakóterek külső, belső felületképzési munkáinak ellátása
  • Alapmunkák elvégzése

Könnyeben nyerheted el az állást, ha:
  • B kategóriás jogosítvánnyal és saját autóval rendelkezel (nem feltétel!)
  • Győri vagy Győr-környéki vagy

Legutóbbi kereséseim

  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist