Hozzáadott 1 year ago

Karbantartó

Munkavégzés helyeNÓGRÁD, Szügy, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-10-06

KategóriaManufacturing and Production

Karbantartó

Te vagy az aki mindent karbantart? Szeretnél stabil cégnél dolgozni, ahol jól is kereshetsz? Akkor ez a Te állásod, mi várunk rád!
KARBANTARTÓ
Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • 8 órás munkarend
  • Modern, család barát munkahely
  • Bejelentett munkaviszony
  • Tiszta, rendezett autóipari környezet
  • Munkába járás támogatása
  • Megbecsüljük a munkád hozzáállás!

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:
  • Gyártáshoz kapcsolódó berendezések karbantartása, javítása, beállítása
  • Működéshez kapcsolódó ellenőrzések elvégzése
  • Új gépek beüzemelésének teljeskörű lebonyolítása
  • Gépek berendezések szerelése, javítása, karbantartása
  • Üzemvitellel összefüggő feladatok ellátása

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • Mechanikai műszerész vagy gépésztechnikusi végzettséggel rendelkezel
  • Van karbantartói tapasztalatod, vettél már részt új gépek beüzemelésében
  • Ha esetleg villamossági tapasztalatod van, akkor se habozz mert várunk Téged is
  • Ha még a TPM rendszer alapjainak ismeretével is rendelkezel, sosem fogunk elengedni

  • Precízen és megbízhatóan dolgozol

Munkavégzés helye:
  • Szügy

Amennyiben érdekel állásajánlatunk kattints a „jelentkezz” linkre és add meg elérhetőségeid. További információkért hívd Gabit 06303456191 telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Nagykőrös, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • TOLNA, Dunaföldvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff