Hozzáadott 1 year ago

Gépészmérnök supervisor - (generál kivitelezés)

Munkavégzés helyePEST, Göd, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2022-05-26

KategóriaBuilding and Construction

Partnerünk a generálkivitelezésben kiemelkedő múlttal rendelkező multinacionális nagyvállalat magyarországi leányvállalata.
Főbb feladatok, munkák:
  • Generál kivitelezési projektek irányítása, felügyelete, megszervezése
  • A kivitelezési projekt vezetése magas minőségben
  • A fűtés, szellőztetés, légkondicionálás, vízelvezetés teljes körű kivitelezési felügyelete
  • A szerelvények, vízvezeték rendszer, csatornahálózat kialakítása és kivitelezésének felügyelete
  • Projekt ütemezésének betartása, határidők tartása
  • Kooperációk, kapcsolattartás a kivitelezőkkel, alvállalkozókkal
  • Projektek pénzügyi felügyelete, ellenőrzése
  • Árajánlatok készítése, anyagrendelések felügyelete
  • A munkavédelmi előírások betartatása

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Szakirányú  felsőfokú végzettség( épületgépész, gépészmérnök diploma)
  • 5-10 év generál kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • 5-10 év vezetői/manageri/supervisori tapasztalat
  • Aktív angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Precizitás, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:
  • Versenyképes, kiemelkedő bérezés
  • Rugalmas munkavégzés
  • Nagyívű kiemelt projektben való részvétel
  • Hosszútávú munkalehetőség, egy stabil háttérrel rendelkező multinacionális cégnél
  • Munkavégzés egy dinamikus csapatban

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco
  • Staff