Hozzáadott 2 years ago

Mechanikus karbantartó

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-04-27

KategóriaManufacturing and Production

Csatlakozz egy modern, válságálló acélipari céghez, ahol kiemelkedő juttatási csomag mellett szakmai fejlődés is garantált!
Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely egy fejlődő vállalatnál
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Anyagi megbecsülés:
    • kiemelkedő alapbér
    • műszakpótlék
    • éves cafeteria keret
    • kompetencia pótlék és hűségbónusz
    • sport támogatás, ingyenes kávé, ásványvíz, gyümölcs
    • utazási költségtérítés

  • Lehetőség továbbképzésekre, szakmai fejlődésre

Elvárások:
  • Középfokú mechanikai vagy ezzel egyenértékű végzettség
  • Többműszakos munkarend és időszakos hétvégi készenlét vállalása
  • Hidraulikus és pneumatikus rendszerek ismerete
  • Műszaki rajzok értése
  • MS Office és CAD felhasználói szintű ismerete

Feladatok:
  • Műszaki gépek, berendezések karbantartása, javítása
  • Karbantartási tervek készítése, felmerülő hibák elemzése
  • Felmerülő hibák sürgősségi elhárítása
  • Szerviznapló és jelentések készítése
  • Segítségnyújtás a gyártósor dolgozóinak a gépek beállításában

Várom önéletrajzod és rövidesen keresni foglak a részletekkel kapcsolatban!

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Törökbálint, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, 1082 Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager