Hozzáadott 2 years ago

Elektromos karbantartó - Oroszlány

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Oroszlány, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2021-12-20

KategóriaManufacturing and Production

Amit kínálunk:
  • Nemzetközi vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség, folyamatos képzések
  • Támogató csapat és munkakörnyezet
  • Kiemelkedő bérek és bónusz

Te vagy a legjobb jelölt, amennyiben:
  • Villanyszerelő vagy elektrotechnikus végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 1-2 éves releváns karbantartói tapasztalatod van
  • Jártas vagy a PLC és pneumatika területén
  • MS Office programismeret (Word, Excel)
  • Kiváló problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Eredményorientáltság jellemez és rugalmas vagy
  • Automatizálási területen szerzett tapasztalat vagy erősáramú ismeretek esetén előnnyel indulsz

Ami a feladatod lesz:
  • Napi karbantartás és hibaelhárítás elvégzése
  • Megelőző karbantartásban való aktív részvétel
  • Robotoknál és PLC alapú berendezéseknél történő hibakeresés, program módosítás
  • Karbantartási rendszer fejlesztése és gépbeállítás támogatása
  • Üzemzavar elhárítása
  • Szoftverek és programok nyilvántartása frissítése
  • Munkakörhöz tartozó dokumentáció elvégzése

Munkavégzés helye:

Oroszlány, Komárom-Esztergom megye

Legutóbbi kereséseim

  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BARANYA, Mohács, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Üllő, Hungary PP Adecco
  • Manager