Hozzáadott 1 day ago

Termék ellenőr

Munkavégzés helyeNÓGRÁD, Romhány, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2021-11-29

KategóriaBuilding and Construction

Szeretnél egy hazai legnagyobb burkológyártó cégnél dolgozni?
Korszer ű technol ó gi á knak és gépeknek köszönhető ő en a gyártás magas szintű zajlik, aminek most Te is részese lehetsz, ha jelentkezik az alábbi pozícióba:

TERMÉK ELLEN Ő R

Miért fogod igazán jól érezni magad Nálunk?
  • Jó hangulatban és modern, gyári környezetben dolgozhatsz
  • Munkádra hosszú távon számíthatsz
  • Lojékony és maximális rugalmassággal állunk hozzád

Amit kínálunk a lehet ő s é g kapcs á n:
  • Folyamatos munkarend 8 órában
  • Folyamatos m ű szak miatti pótlék +10%
  • M ű szakp ó tl é kok d é lut á n 20% é jszaka 40%
  • Fizetett munkaközi szünetek
  • Jelenléti bónusz br. 12.500 Ft
  • Stabil vállalati háttér, klassz vezetés
  • Útiköltség, bejárás támogatás
  • Barátságos környezet, szuper kollégák
  • Bejelentett munkaviszony

Az alábbi feladatokat kell majd ellátni:
  • Valóban a gyártásellen ő rz é sben el ő í rtakt ó l elt é r é st tapasztalt a burkolólapokban, úgy különbözik jelentés ő n kell dokument á lnod majd a mért értéket és azt haladéktalanul am ű vezet ő nek átadni.

  • A min ő s é girányításban el ő írtak szerint kell majd dolgozni, így ezt majd meg kell tanulni, de ehhez kapsz segítséget is.

Várjuk jelentkezésed, több:
  • Minimum alapfokú végzettséggel rendelkezel
  • Tudod vállalni a folyamatos m ű szakot, ami azt jelenti:

2 nap d é lel ő tt - 2 nap délután - 2 nap éjszaka - 2 nap pihen ő - 8 óra m ű szakokban
  • Ha Van tapasztalatod min ő s é g Ellen ő rz é s területén AZ El ő nyt Jelent

Munkavégzés helye: ROMHÁNY Ha
érdekel állásajánlatunk kattint a „jelentkezz” linkre és add meg elérhetőségeid. További információkért hívd Gabit 06303456191 telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • VAS, Szentgotthárd, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Staff