Hozzáadott 2 years ago

Termék ellenőr

Munkavégzés helyeNÓGRÁD, Romhány, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-01-07

KategóriaBuilding and Construction

Szeretnél a hazai legnagyobb burkológyártó cégnél dolgozni?
Korszerű technológiáknak és gépeknek köszönhetően a gyártás magas szinten zajlik, aminek most Te is részese lehetsz, ha jelentkezel az alábbi pozícióba:

TERMÉK ELLEN Ő R

Miért fogod igazán jól érezni magad Nálunk?
  • Jó hangulatban és modern, gyári környezetben dolgozhatsz
  • Munkádra hosszú távon számíthatsz
  • Részese lehetsz egy remek csapatnak és vezetésnek

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • Folyamatos munkarend 8 órában
  • Folyamatos műszak miatti pótlék +10%
  • Műszakpótlékok délután 20% éjszaka 40%
  • Fizetett munkaközi szünetek
  • Jelenléti bónusz br. 12.500 Ft
  • Stabil vállalati háttér, klassz vezetés
  • Útiköltség, bejárás támogatás
  • Barátságos környezet, szuper kollégák
  • Bejelentett munkaviszony

Az alábbi feladatokat kell majd ellátni:
  • Figyelned kell majd arra, hogy a  gyártásellenőrzésben előírtaktól eltérést tapasztalsz a burkolólapokban, akkor dokumentálnod kell az eltéréseket és a megfelelő vezetőnek haladéktalanul jelentened.

  • A minőség irányításban előírtak szerint kell majd dolgozni, így ezt majd meg kell tanulnod, de ehhez kapsz segítséget is.

Várjuk jelentkezésed, több:
  • Minimum alapfokú végzettséggel rendelkezel
  • Tudod vállalni a folyamatos m ű szakot, ami azt jelenti:

2 nap d é lel ő tt - 2 nap délután - 2 nap éjszaka - 2 nap pihen ő - 8 óra m ű szakokban
  • Ha Van tapasztalatod min ő s é g Ellen ő rz é s területén AZ El ő nyt Jelent

Munkavégzés helye: ROMHÁNY Ha
Ha, érdekel állásajánlatunk kattints a „jelentkezz” linkre és add meg elérhetőségeid. További információkért hívd Gabit 06303456191 telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • PEST, Üllő, Hungary PP Adecco
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco
  • Staff