Hozzáadott 1 year ago

Könyvelő

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Göd, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-05-26

KategóriaFinance and Accounting

Könyvelő

Partnerünk egy multinacionális vállalat magyarországi leányvállalata.
Főbb feladatok, munkák:
  • Szállítói és készpénzes számlák könyvelése
  • Banki tranzakciók lebonyolítása és bankszámlák kezelése
  • Elszámolások, riportok és kimutatások készítése és naprakészen tartása
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás, együttműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább B2 angol szintű nyelvtudás
  • Gazdasági, könyvelői végzettség
  • SAP rendszer ismerete előny, de nem feltétel
  • 1-2 éves könyvelői tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Versenyképes, kiemelkedő bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség, egy stabil háttérrel rendelkező multinacionális cégnél
  • Munkavégzés egy dinamikus, fiatalos csapatban
  • Utazás támogatása

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • CSONGRÁD, Szarvas, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff