Hozzáadott 1 year ago

Raktáros/targoncás

Munkavégzés helyePEST, Sóskút, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2022-06-21

KategóriaWarehousing

Nemzetközi partnerünk keresi új munkatársát az alábbi munkakörbe:
Raktáros/Targoncás

Amik a feladataid lesznek:

  • Részlegek anyagigényének kiszolgálása, anyagmozgatás
  • Komissiózási feladatok elvégzése
  • Ki- és beszállítások nyilvántartása, raktári készletek adminisztrációja a vállalatirányítási rendszerben
  • Éves és évközi leltárban való együttműködés
  • Hibás, sérült termékek reklamációkezelése

Amit kérünk:

  • Raktározásban és anyagmozgatásban szerzett 3 éves tapasztalat
  • Érvényes targoncás jogosítvány (3312, 3313, 3324)
  • Megbízható munkavégzés, jó munkabírás
  • Azonnali kezdés
  • Önéletrajz

Ajánlatunk:

  • Nettó 300.000 Ft-os bér
  • 1 műszakos, nappali munkavégzés
  • Hosszú távú szerződés

Munkavégzés helyszíne:

  • Sóskút

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Göd, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • BUDAPEST, 1025 Budapest, Hungary PP Adecco