Hozzáadott 2 years ago

Fejlesztési vezető

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2022-02-08

KategóriaIT and Telecommunications

Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója
FEJLESZTÉSI VEZETŐ
pozícióba keres szakembert Budapest 5. kerületi lokációba
Főbb feladatok:
- fejlesztői csapat felépítése
- új alkalmazás fejlesztésének irányítása
- aktív kapcsolattartás beszállítókkal
- technológia és eszközrendszerek kiválasztása
- belső folyamatok kialakítása
- kódminőség biztosítása
Elvárások:
- .Net/C# ismerete (legalább 5 év)
- .NET Framework/Entity Framework 6 és .NET Core/.NET 5/Entity Framework Core ismeret
- magabiztos SQL ismeret
- rendszer és architektúra tervezésben tapasztalat
- SDLC folyamatok és eszközök ismerete (pl.: code reviews, verziókezelés, automatizált tesztelés)
- agilis módszertan ismerete
- Xamarin ismeret
Amit kínálunk:
- kiemelkedő kompenzáció
- zöldmezős project irányítása
- szakmai fejlődés
További információk, jelentkezés: Rácz György Senior Recruitment Consultant

Legutóbbi kereséseim

  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • Dubai, Dubai, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • Staff