Hozzáadott 2 years ago

Összeszerelő Operátor - Nagykanizsa

Munkavégzés helyeZALA, Nagykanizsa, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-03-29

KategóriaManufacturing and Production

Állást keresel Nagykanizsán és szeretnél minél előbb munkába állni?
Jelentkezz Összeszerelő Operátornak és állj munkába tesztírás nélkül, akár 1 nap alatt!
Mire számíthatsz, ha felvételt nyersz?
  • Havi akár nettó 200 000 Ft-os juttatási csomagra:
    • Br. 215 000 Ft-os alapbérrel
    • 30%-os műszakpótlékkal
    • Nettó 15.000 Ft-os Cafetériával, a belépés napjától
    • Bónusszal

  • két műszakos munkarend, szabad hétvégék
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Hosszú távra szóló állás egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Ingyenes céges buszjárat városon belül
  • Utazási támogatás

Milyen feladatokat kell majd ellátnod?
  • A különböző gyártóállomásokon szükséges szerelési feladatok elvégzése
  • A termelésben előforduló minőségi hibák kiszűrése
  • Forrasztási feladatok elvégzése
  • Kézi anyagmozgatás a termelési területen
  • A szükséges dokumentumok kezelése
  • A termelési terület tisztán tartása

Akkor jelentkezz, ha:
  • Legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Precízen és megbízhatóan dolgozol
  • Jó a kézügyességed
  • A többműszakos munkarend vállalható számodra
  • Nem akadály az álló munkavégzés vállalása

Előnyt jelent:
  • Gyártósori tapasztalat
  • Forrasztásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
  • Nagykanizsa

Legutóbbi kereséseim

  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist