Hozzáadott 1 year ago

Sales and Service Executive

Munkavégzés helyePEST, Bárhonnan végezhető, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeExecutive

Dátum2022-06-21

KategóriaSales and Retail

Nemzetközi ügyfelünk innovatív nyomda-és papíripari megoldásokat kínál. Bővülés miatt keresik új munkatársukat a magyar, cseh, szlovák és lengyel régió értékesítési támogatására az alábbi munkakörbe:

Amik a feladataid lesznek:

  • A megcélzott értékesítési terület növekedésének elérése
  • A termékek és megoldások aktív népszerűsítése a piacon
  • Potenciális új ügyfelek felkutatása, meglévő ügyfelek megtartása mellett
  • Hosszú távú üzleti kapcsolatok kialakítása kulcsfontosságú ügyfelekkel a magyar, cseh, szlovák és lengyel régióban
  • Aktív együttműködés a támogató részlegekkel (műszaki, logisztikai és HR)
  • Projektek kezdeményezése és koordinálása a műszaki csapattal együttműködve
  • Reportok készítése

Amit kérünk:

  • Legalább 2 éves tapasztalat nyomda és/vagy papíripar területén
  • Előny, de nem feltétel: műszaki értékesítési tapasztalat
  • Folyékony magyar és cseh vagy szlovák nyelvtudás
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Erős motiváció és önálló munkavégzés
  • Utazási hajlandóság a régió országaiban

Ajánlatunk:

  • Valóban versenyképes alapbér
  • Évi 15%-os teljesítményprémium
  • Rugalmas munkaidő, üzleti utak, nagyarányú HomeOffice lehetőség
  • Céges autó, laptop és telefon akár saját használatra
  • Magánegészségügyi ellátás, életbiztosítás, Multisport kártya, nyelvtanulás támogatása
  • Határozatlan idejű, hosszútávú szerződés
  • Egyedülálló lehetőség, hogy a terület piacvezető vállalatánál dolgozz
  • Valós fejlődési lehetőség és tréningek egy olyan professzionális környezetben, ahol hisznek a tudásmegosztásban és a támogató környezet erejében

Munkavégzés helyszíne:

  • Bárhonnan végezhető/HomeOffice-ból végezhető

Legutóbbi kereséseim

  • VAS, Szentgotthárd, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager