Hozzáadott 2 years ago

Folyamatoperátor munkalehetőség Dunaföldváron

Munkavégzés helyeTOLNA, Dunaföldvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-03-07

KategóriaManufacturing and Production

Bioüzemanyagot gyártó partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:
Folyamatoperátor

Miért érdemes megpróbálnod?
•    Mert havi bónuszra számíthatsz
•    Mert Cafeteria juttatást biztosítanak
•    Mert kiemelten támogatják munkába járásod autó esetén 30Ft/km, tömegközlekedés esetén a bérlet 100%-át
•    Mert egy stabil hátterű, fejlődő vállalat csapattagja lehetsz
Milyen feladataid lesznek?
•    Rendszeres, ütemezett mintavétel a szokásos munkának megfelelően
•    A minták elemzése az előírtak szerint, A teszteredmények rögzítése és jelentése a vezető operátoroknak
•    A kijelölt terület tisztán tartása, a kijelölt berendezések tisztán tartása
•    Vegyszerek kezelése: szállításból való átvétel, fel/áttöltés, tartályok ürítése stb.
•    Paraméterek és berendezések ellenőrzése az üzemben a kapott utasítások vagy ütemezés szerint
•    Segítség a termelési problémák megoldásában a vezető operátornak az üzem működtetésére és a berendezések beállítására irányuló utasításainak betartásával
•    Részvétel a rendszeres, munkával kapcsolatos képzéseken
•     A munkával kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
Te vagy az IGAZI, ha
•    Középfokú, technikusi végzettséggel rendelkezel
•    Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezel (MS Office)
•    Van gyártó környezetben szerzett tapasztalatod
•    Vállalod a 12 órás műszakrendet (nappali műszak/éjszakai műszak(pihenő/pihenő)

Munkavégzés helye: Dunaföldvár

Legutóbbi kereséseim

  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Nagytarcsa, Hungary PP Adecco
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Törökszentmiklós, Hungary PP Adecco