Hozzáadott 1 year ago

Executive Recruiter

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-06-30

KategóriaHuman Resources and Recruitment

Az Adecco a világ vezető HR szolgáltatója, munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel foglalkozó, nemzetközi hátterű személyzeti tanácsadó cég. Budapesti munkavégzéssel keresünk új kollégát csapatunkba!
Főbb feladatok, munkák:
  • Toborzás-kiválasztási projektekben való részvétel, E2E vezető kiválasztási folyamatok vezetése
  • Új ügyfelek részére a szolgáltatásaink bemutatása
  • Magas színvonalú kiszolgálás a teljes kiválasztási folyamatban a Jelöltek és  kiemelt Partnereink részére
  • Aktív kapcsolatrendszer kialakítása és fenntartása a Megbízóinkkal
  • Ajánlatok készítése a leendő ügyfelek számára és a szerződéses folyamat koordinálása
  • Kapcsolattartás a Megbízókkal, státusz riportok és prezentációs anyagok készítése
  • Adminisztratív feladatok rögzítése a rendszerekben, társosztályokkal kapcsolattartás és együttműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Preferáltan 3-5 év szakmai tapasztalat a toborzás, kiválasztás területén
  • MS Office ismerete
  • Aktív angol nyelvtudás, egyéb nyelvek ismerete előny!
  • Kiváló kommunikációs készség, precizitás, pontosság
  • Dinamikus, nyitott, pörgős személyiség

Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapbér és kiemelten vonzó juttatási csomag
  • Nemzetközi vállalati háttér, nemzetközi projektekben való részvétel
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Home office lehetőség
  • Szuper csapat és támogató légkör

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • VAS, Szombathely, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff