Hozzáadott 2 years ago

Mérlegképes könyvelő - Dunaföldvár

Munkavégzés helyeTOLNA, Dunaföldvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-03-07

KategóriaFinance and Accounting

Bioüzemanyagot gyártó partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:
Mérlegképes Könyvelő

Miért érdemes megpróbálnod?
•    Mert versenyképes bércsomagra számíthatsz (alapbér, bónusz, cafetéria, élet-és balesetbiztosítás, egészségügyi szolgáltatás);
•    Mert kiemelten támogatják munkába járásod saját autó használata esetén 30Ft/km;
•    Mert szakmai fejlődési lehetőség vár Rád egy stabil hátterű vállalatnál;
•    Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát láthatsz el.
Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    Bejövő számlák könyvelése;
•    Hitel kamatok kalkulációja, könyvelése;
•    Vállalati és a hatályos adó-, számviteli szabályozás nyomon követése, alkalmazása;
•    Havi, negyedéves, éves zárások, riportok elkészítése;
•    Auditok, könyvvizsgálatok előkészítése, folyamatban való részvétel;
•    Teljes körű könyvelési és adóbevallási feladatok ellátása;
•    Kötelező adatszolgáltatás, statisztikák benyújtása;
•    Közreműködés a leányvállalatokkal kapcsolatos könyvelési feladatokban.
Te vagy az IGAZI, ha
•    Szakmai tapasztalattal rendelkezel könyvelésben;
•    Mérlegképes könyvelői végzettséged van;
•    Alapfokon használod angol nyelvtudásod írásban és szóban egyaránt;
•    Magabiztosan mozogsz az Excel táblákban és függvények között;
•    Naprakész könyvelési és adózási ismeretekkel rendelkezel;
•    Navisionban szerzett tapasztalatod előny.

Munkavégzés helye: Dunaföldvár

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • HEVES, Gyöngyös, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco