Hozzáadott 2 years ago

Karbantartó - villanyszerelő - 1 műszak - Csongrád-Bokros

Munkavégzés helyeCSONGRÁD, Csongrád - Bokros, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-03-07

KategóriaCatering and Hospitality

Létesítménygazdálkodással foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Karbantartó - villanyszerelő

Miért érdemes megpróbálnod?
•    Hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
•    Egy műszakos munkarend (8:00-16:30)
•    Jó munkahelyi légkör, szakmai támogatás
•    Munkába járás támogatása
•    Munkaruha biztosítása
Milyen feladataid lesznek?
•    Épületgépészeti rendszerek általános villamossági karbantartása, ellenőrzése
•    Műszakban bekövetkezett elektromos meghibásodások folyamatos és gyors elhárítása az egész gyár területén, hibák dokumentálása,  információk átadása következő műszakok részére.
•    Épületvillamossági (erőátviteli és világítási rendszerek) berendezések általános karbantartása, ellenőrzése
•    Dokumentálni kell az elektromos berendezések üzemzavarával kapcsolatos minden információt (elvégzendő és elvégzett javítások bejegyzése)
•    A karbantartási csapat munkájának aktív és teljes körű támogatása
JELENTKEZZ, ha
•    Villamosipari szakközépiskolai, vagy villamosipari technikusi végzettség;
•     1-2 éves szakmai gyakorlat;
•     Vezérléstechnikai kivitelezésben-üzemeltetésben szerzett gyakorlat,
•     Erősáramú tapasztalat
•    Vállalod a bejárást autóval vagy tömegközlekedéssel

Munkavégzés helye: Bokros

Legutóbbi kereséseim

  • GYOR-MOSON-SOPRON, GYŐR, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Nagytarcsa, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • HEVES, Hatvan, Hungary PP Adecco