Hozzáadott 1 year ago

IT támogató (Customer Support)

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-06-11

KategóriaIT and Telecommunications

Osztrák partnercégünk frissen alapított győri irodájába keresünk kollégákat az alábbi pozícióba:

Amit kínálunk:

  • Feltörekvő, új projekt
  • Kis létszámú, összetartó csapat
  • Nemzetközi háttér
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Anyagi megbecsülés

Feladatok:

  • Elsősorban svájci, lichtensteini és osztrák ügyfelek támogatása
  • Eszközök, hálózatok és szervezek konfigurációja
  • Frissítések kezelése, szoftverek telepítése
  • Munkafolyamatok és hálózatok optimalizálása
  • Diagnosztizálás, archiválás

Elvárások:

  • Befejezett alapképzés a számítástechnika vagy a hálózattechnika területén
  • Informatikai alkalmazások és informatikai hálózatok támogatásában és üzemeltetésében, valamint informatikai projektek és szoftverbevezetések sikeres megvalósításában szerzett tapasztalat
  • Magabiztos ismeretek az informatikai biztonságról és az informatikai hálózatokról (TCP/IP, útválasztás, VPN, tűzfalak)
  • Az orvosi technológia ismerete előnyt jelent (DICOM, HL7 stb.)
  • Német és angol nyelvtudás
  • Elemzői készségek, strukturált megközelítés és tapasztalat a jegyrendszerrel való együttműködésben (pl. Zendesk)
  • Megbízható, tanulékony személyiség

Amennyiben érdekel állásajánlatunk, kérlek magyar és német vagy angol önéletrajzod feltöltésével jelentkezz!
További információkért hívd Danit a +36 30 369 8073-as telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff