Hozzáadott 1 year ago

Vevőszolgálati koordinátor

Munkavégzés helyeVAS, Sárvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-06-11

KategóriaTransportation and Logistics

Partnerünk Európa egyik legnagyobb csomagolóeszköz gyártó vállalata, amely éves szinten több milliárd dobozt gyárt és több, mint 30 országban van jelen, hazánkban 3 telephelyen. Sárvári üzemükbe keresünk kollégát a következő munkakörbe:

Amit kínálunk:
  • Anyagi és emberi megbecsülés stabil lábakon álló nemzetközi vállalatnál
  • Cafeteria és bónuszrendszer
  • Bejárási támogatás
  • Fejlődési lehetőség

Elvárások:
  • Terhelhetőség és megbízhatóság
  • Legalább középfokú végzettség
  • Jó analitikus képességek
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Releváns munkatapasztalat

Feladatok:
  • Belföldi és külföldi vevők magas szintű kiszolgálása
  • Rendelések rögzítése, visszaigazolása a vevői igények alapján
  • Kommunikáció és kapcsolattartás a termelés-tervezéssel, beszerzéssel, raktárral
  • Készletszint terv szerinti menedzselése, optimalizálása
  • Számlázás a vevők felé
  • Reklamációk továbbítása a minőségügy felé, közreműködés a reklamációk okainak feltárásában
  • Jóváírások elkészítése
  • Együttműködés a Key Account Managerekkel, részvétel az vevői Account teamek munkájában
  • Statisztikai jelentési kötelezettségek időbeni teljesítése

Amennyiben érdekel állásajánlatunk kattints a „jelentkezz” linkre és add meg elérhetőségeidet. További információkért hívd Danit a +36 30 369 8073-as telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Helvécia, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Pilisszentiván, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • VESZPRÉM, Balatonfűzfő, Hungary Staffing Adecco
  • Staff