Hozzáadott 1 year ago

Nyersanyagelőkészítőket keresünk Hanságligetre

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-05-20

KategóriaManufacturing and Production

Kedves Álláskeresők!
Hanságligeti Partnerünk Nyersanyagelőkészítő Munkatársakat keres, Mosonmagyaróvár és Jánossomorja irányából, valamint Csorna és Bősárkány irányából céges bejárással! Ha szeretnél Európa egyik vezető bébiétel gyártójánál dolgozni, és szeretnél biztosan interjúlehetőséget kapni, jelentkezz és mi mindenképp visszahívunk!
Amit kínálunk:
- Alapbér + Emelt műszakpótlék(!)
- 100%-ban térített tömegközlekedés
- Cafetéria
- Cég által biztosított és tisztított munkaruházat
- Hűségprémium
- Év végi prémium!
Feladatok:
- A nyersanyagok mérése és előkészítése receptúra szerint, a vonatkozó szabályok betartásával
- Nyersanyagok összeállítása
- Adminisztráció vezetése
- Anyagmozgatás
Elvárások:
- 8 általános iskolai végzettség
- Összeszedett megjelenés
- Alapvető matematikai készségek
- 3 műszakos munkarend vállalása

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff