Hozzáadott 1 year ago

Karbantartó Lakatost keresünk Hanságligetre

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-05-20

KategóriaManufacturing and Production

Kedves Álláskeresők!
Hanságligeti Partnerünk Karbantartó Lakatos Munkatársakat keres, Mosonmagyaróvár és Jánossomorja irányából, valamint Csorna és Bősárkány irányából céges bejárással! Ha szeretnél Európa egyik vezető bébiétel gyártójánál dolgozni, és szeretnél biztosan interjúlehetőséget kapni, jelentkezz és mi mindenképp visszahívunk!
Amit kínálunk:
- Magas alapbér(!) + Emelt műszakpótlék(!)
- 100%-ban térített tömegközlekedés
- Cafetéria
- Cég által biztosított és tisztított munkaruházat
- Hűségprémium
- Év végi prémium!
Feladatok:
- Gyártó berendezések ellenőrzése, javítása, karbantartása
- Üzemviteli és hibaelhárítási feladatok elvégzése
- Esetleges üzemzavarok elhárítása
- Villamos karbantartó kollégákkal való együttműködés
Elvárások:
- Szakirányú végzettség
- Megbízhatóság(!)
- Logikus gondolkodásmód
- Önálló problémafelismerés és problémaelhárítás
Előny:
- Termelői szektorban szerzett karbantartó tapasztalat

Legutóbbi kereséseim

  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budaörs, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Százhalombatta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff