Hozzáadott 1 year ago

Vizuális ellenőr (Minőségellenőr) állás, 2 műszak, Székesfehérváron

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-07-04

KategóriaQuality

Nem bírod az éjszakai műszakot? Szabad hétvégéket szeretnél?
Szívesen vállalnál ülőmunkát Székesfehérváron?
Van tapasztalatod minőségellenőrzésben?
Akkor VIZUÁLIS ELLENŐR álláslehetőségünk érdekelhet!
Mit ajánlunk?
  • 2 műszakos munkarend, szabad hétvégék
  • Ülő munkalehetőség (alkalmanként álló terület is előfordul)
  • Gyors munkába állás
  • Nyugodt, tiszta, rendezett munkahely
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Valóban könnyű fizikai munka (csak esetenként és maximum 10 kg emelése)
  • Utazási támogatás (távolsági bérlet 86%-a), ingyenes céges buszjárat nincs

Ezek lesznek a feladatait:
  • Kisebb alkatrészek vizuális ellenőrzése (nagyítós lámpa használata)
  • Minőségellenőrzés (mennyiség és minőség
  • Esetenként sorjázás és egyéb utómunkálatok elvégzése

Téged keresünk, ha:
  • Van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod
  • Betöltötted a 18. életévedet
  • Precíz, munkádra igényes vagy
  • Jó a kézügyességed és a látásod
  • Kétműszakos munkarendet tudsz vállalni

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff