Hozzáadott 1 year ago

Kontrolling asszisztens

Munkavégzés helyePEST, Törökbálint, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-12-14

KategóriaFinance and Accounting

Híradás-technikai célú közmű és villams vezetékek építésével foglalkozó partnerünk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:
FELADATOK:
  • A kontroller támogatása a kontrolling feladatok elláttásában
  • Aktuális és jövőbeni jövedelmezőség és az erre hatással lévő körülmények elemzésében való részvétel
  • A projektek eredményességének és működési költségek elemzése, a kontrolling folyamatok működtetése
  • Részvétel a vállalatirányítási rendszer működtetésében
  • Projektbonyolítással kapcsolatos dokumentumok nyilvántartása (vevői, alvállalkozói szerződések, megrendelések, teljesítésigazolások, kalkulációk és konszern engedélyek stb.)
  • Havi/negyedéves zárási feladatokban és budget készítésben való közreműködés
  • A feladatkörébe tartozó dokumentumok iktatása, tárolása, megőrzése

ELVÁRÁSOK:
  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Erős Excel tudás
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Érdeklődés a kontrolling terület iránt

ELŐNY:
  • Tapasztalat kontrolling területen

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Versenyképes alapfizetés
  • Cafeteria
  • Mozgóbér és prémium
  • Bejárástámogatás
  • Medicover biztosítás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Törökbálint

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • Specialist
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff