Hozzáadott 1 year ago

Gépbeállító technikus

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Tatabánya, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-09-06

KategóriaEngineering and Technical

Kik vagyunk?
A  tatabányai globális technológiai vezető vállalati partnerünk gyárába keressük gépbeállító kollégánkat, aki üzemelteti és felügyeli modern gépsorainkat; gördülékennyé teszi az átállásokat és gyártásindításokat, valamint elvégzi a szükséges gépbeállításokat.
Főbb feladatok:
  • modern gyártóberendezések üzemeltetése és felügyelete
  • átállások, gyártásindítások, gépbeállítások elvégzése
  • részvétel a megelőző karbantartásban
  • dokumentációk vezetése

Elvárások:
  • biztos alapok pneumatikából, elektronikából és mechanikából
  • műszaki tapasztalat vagy középfokú szakmai oktatás
  • nyitottság a szakmai fejlődésre és a modern gépekkel való munkára

Amit kínálunk:
  • tiszta, klimatizált munkakörnyezet
  • jó csapat, szakmai mentorok
  • továbbtanulás és új technológiák megismerésének támogatása
  • rendszeres szakmai oktatások munkaidőben

Juttatásaink:
  • 2355 Ft/óra bruttó alapbér
  • 30% műszakpótlék, 15% jelenléti pótlék
  • belépési bónusz: br. 20.000 Ft az első 3 hónapban
  • évente nettó 336.000 Ft juttatást adunk SZÉP-kártyádra
  • jelenléti prémiumot kapsz havonta
  • belépéskor extra bónuszban részesülsz
  • ha új kollegát ajánlasz, minimum nettó 150.000 Ft-os bónusszal köszönjük meg
  • éttermeinkben kedvezményesen vehetsz melegételt
  • több mint 80 településről járhatsz be ingyenes buszjáratainkkal; de ha messziről érkezel, ingyen szállást biztosítunk neked
  • beléphetsz telefonos flottánkba, és letöltheted mobilappunkat, hogy minden hírt elsőkézből kapj meg
  • kockázati élet-, baleset-, és betegségbiztosítással gondoskodunk rólad
  • ha családos vagy, igénybe veheted az iskolakezdési támogatást, gyermeked nyári táborainkban vehet részt és együtt ünnepelhetünk a családi napunkon

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • BÁCS-KISKUN, Lajosmizse, Hungary Staffing Adecco
  • Staff