Hozzáadott 1 year ago

Könyvelő

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-10-12

KategóriaFinance and Accounting

Könyvelő

Multinacionális autóipari partnerünk győri egységébe keresünk munkatársat könyvelő pozícióba.
Amit kínálunk:
  • Pörgős, kihívásokkal teli munkakör
  • Modern és stabil, nemzetközi vállalati háttér
  • Anyagi és emberi megbecsülés
  • Számos vállalati juttatás, jutalom és kedvezmények

Feladatok:
  • Bejövő és kimenő számlák kezelése, nyilvántartása, könyvelési rendszerben történő rögzítése.
  • A bejövő számlák határidőben történő kifizetésének figyelése, a számlák engedélyeztetése, archiválása
  • Lejárt követelések és kötelezettségek, valamint az ezekhez tartozó esetleges felszólítások, reklamációk kezelése
  • Bankszámla forgalom könyvelése
  • Tárgyi eszközök könyvelése
  • Adók, és egyéb vegyes tételek, elhatárolások könyvelése
  • A Társaság levél – posta forgalmának kezelése
  • Kapcsolattartás a szállítókkal és a vevőkkel, folyószámla egyeztetések, lejárt kintlévőségek kezelése
  • Társosztályokkal és az anyavállalttal történő kapcsolattartás
  • Könyvvizsgálat, adóellenőrzések támogatása
  • Havi és éves zárások támogatása

Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség gazdasági szakirányon
  • Minimum 2-5 év tapasztalat könyvelés területen, alapvető adózási ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Német és /vagy angol nyelvtudás szóban és írásban (kommunikáció képes)
  • Számítógépes ismeretek: MS Office (magas szintű Excel)

Előny:
  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • SAP – Vállalat irányítási rendszer ismerete

Várom magyar és angol vagy német önéletrajzát! Kérdés esetén keressen a +36303698073-as telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Gödöllő, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff