Hozzáadott 1 year ago

Hűtőházi raktáros - Kiskunhalas

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kiskunhalas, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-08-31

KategóriaWarehousing

Kiskunhalasi telephelyű partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Hűtőházi raktáros

Miért érdemes megpróbálnod?

•    egyműszakos munkarendben dolgozhatsz (8 óra/nap);
•    Alapbérben megegyezhetünk, a sáv havi nettó 220.000 Forinttól indul.
•    akár pályakezdőként tapasztalatot szerezhetsz a raktározásban.

Te vagy az IGAZI, ha

•    középfokú végzettséggel rendelkezel;
•    Ismered a Word, Excel programokat;
•    pontosan és precízen, határidőket tartva tudod végezni a munkád;
•    megbízható vagy és akár önálló munkavégzésre is alkalmas;
•    jó fizikummal és munkabírással rendelkezel;
•    Kiskunhalason vagy környékén laksz.
Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    anyagmozgatási és raktározási feladatok ellátása;
•    árubevételezés és árukiadás hűtőkamrákba;
•    dokumentációk, nyilvántartások vezetése;
•     raktári rend és tisztaság fenntartása;
•     üzemvezető által kiadott egyéb munkafolyamatok ellátása.

Munkavégzés helye:  Kiskunhalas

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Zsámbék, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist