Hozzáadott 3 months ago

Betanított gépkezelő állás 2 műszakban Székesfehérváron

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-01-17

KategóriaManufacturing and Production

2 műszakos, könnyű fizikai munkát keresel Székesfehérváron?
Mi mutatunk egy szuper lehetőséget!
Milyen feladatokért lennél felelős?
  • Mérőeszköz használatáért
  • Időközi minőségellenőrzésért
  • Fémipari termékek csomagolásért és címkézésért
  • Kézi anyagmozgatásért
  • Gépek kezeléséért

Miért érdemes jelentkezned? Mert...
  • csak 2 műszakos, normál munkarendben kell dolgoznod
  • az alapbéred kiegészül műszakpótlékkal, mozgóbérrel havonta és bónusz juttatással is
  • egy folyamatosan fejlődő cég új tagja lehetsz

Jelentkezz, ha...
  • dolgoztál már gyári környezetben és van gépkezelésben tapasztalatod (autóipar vagy fémipar)
  • rendelkezel legalább 8 általános iskolai végzettséggel
  • vállalod a 2 műszakos munkarendet
  • dolgoznál egy nem dohányzó vállalatnál

Előny, ha..
  • van tapasztalatod tolómérő használatában

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • Manager
  • BÁCS-KISKUN, Kiskunmajsa, Hungary PP Adecco