Hozzáadott 1 year ago

PAYROLL MANAGER

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2022-10-19

KategóriaBanking and Insurance

Milyen feladataid lesznek?
  • 7 fős csapat vezetése és fejlesztése, annak  biztosítása, hogy a bérszámfejtés és a munkaügyi adminisztráció műveletei zökkenőmentesen működjenek
  • A bérszámfejtő szoftver karbantartása és frissítése
  • Képviselni a céget a bérszámfejtéssel, társadalombiztosítási járulékokkal és egyéb bérszámfejtési kérdésekkel kapcsolatos ügyekben
  • Megtervezni, koordinálni, intézkedni és ellenőrizni a bérszámfejtési osztály dolgozóinak tevékenységét.
  • Koordinálni a havi bérszámfejtés előkészítését a belső kollégák számára.

Te vagy az IGAZI, ha
  • Legalább 5 éves tapasztalattal rendelkezel a bérszámfejtésben
  • Tisztábban vagy a helyi munkajog és a bérszámfejtéssel
  • Van payroll rendszerben szerzett munkatapasztalatod
  • Precíz, proaktív személyiség vagy, aki szeret a megoldásra összpontosítani
  • Nem ijedsz meg, ha olyan feladattal vagy helyzettel kell szembenézned, amellyel korábban még nem találkoztál
  • Nyitott, pozitív, dinamikus személyiségnek tartod magad

Mit kínálunk?
  • Versenyképes jövedelemre és juttatási csomagra számíthatsz azonnali kezdési lehetőséggel;
  • Hosszú távon számítanak Rád családias környezetben;
  • Szakmai fejlődésre van lehetőséged egy nemzetközileg tevékeny csapatban

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist