Hozzáadott 6 months ago

Junior Aircraft Loader - poggyászkezelő

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Frankfurt, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-09-26

KategóriaTransportation and Logistics

Főbb feladatok, munkák:
  • Repülőgépek be- és kirakodása (műszakonként több kezelési folyamat)
  • A rakomány rögzítése és biztosítása
  • Veszélyes áruk kezelése
  • Kezelőberendezések és járművek vezetése és kezelése
  • Repülőgépek fogadása és biztosítása
  • Poggyász eltávolítása a poggyászkezelő rendszerből
  • Poggyászkocsik és konténerek be- és kirakodása
  • A poggyász kódolása és feladása
  • Poggyász szortírozása

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Büntetlen előélet
  • Hajlandóság Németországba való kiköltözésre és nyelvtanulásra
  • Poggyászteremben és szabadban végzett munka
  • Fokozott zajnak való kitétel
  • Teheremelés, szállítás és húzás, jó fizikai erőnlét
  • Műszakos munkavégzés, főként korai és késői műszakokban, valamint hétvégén
  • A repülőgép típusától függően hajló vagy térdelő testtartás a repülőgépen belül

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Amennyiben szeretnél pörgős életet élni Frankfurtban
  • Ha a kora hajnali és késő éjjeli műszakok számodra nem jelentenek akadályt
  • Amennyiben képes vagy megtanulni németül és bírod a fizikai terhelést
  • Ha eltökélt szándékod, hogy külföldön kezdj új életet
  • Amennyiben nem hátrálsz meg a kezdeti nehézségektől
  • Ha hajlandó vagy képezni magad és szintet lépni

Amit kínálunk:
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Megfelelő bérezés már az oktatás  ideje alatt
  • 12 hetes nyelvi képzés és oktatás, a vizsgák sikeres letétele után „onboarding“ azaz megkezdődik az utazás és a szállás szervezése
  • Teljes munkaidő
  • Jogtisztán Németországban bejelentett bér
  • Intenzív nyelvi kurzus Magyarországon (Budapest)
  • Szálláslehetőség Frankfurtban
  • Kezdetben 14,18 € órabér
  • Havi tömegközlekedési bérlet Frankfurtban
  • Műszak,-éjszakai -és egyéb pótlékok
  • 1000 € prémium az első fizetéssel Frankfurtban
  • Évi 24-30 nap fizetett szabadság (szolgálati időtől függően)
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Kedvezményes étkezési, -és tankolási lehetőség
  • Munkaruházat

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Lajosmizse, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Üllő, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager