Hozzáadott 1 year ago

Bérszámfejtési és munkaügyi vezető

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2022-09-30

KategóriaHuman Resources and Recruitment

Az Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója, munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel foglalkozó, nemzetközi hátterű személyzeti tanácsadó cég. Budapesti irodánkba keressük lelkes és elhívatott Bérszámfejtési és munkaügyi vezető kollégánkat

Amik a feladataid lesznek nálunk:
  • A bérszámfejtési csapat szakmai irányítása, fejlesztése és motiválása
  • Feladatod lesz a bérszámfejtési és munkaügyi adminisztrációs feladatok zökkenőmentes koordinációja a hatályos jogszabályoknak, belső szabályzatoknak megfeleltetve
  • Jogszabályi változások nyomon követése, implementálása, a hatályos munkaügyi és biztosítási jogszabályok által megkövetelt jelentések ellenőrzése
  • Felelős leszel a bérszámfejtési rendszer fejlesztéséért, karbantartásáért, megfelelő működtetés biztosításáért
  • Bérszámfejtési, adózási és egy TB járulékokkal kapcsolatos kérdésekben szakmai támogatás nyújtása a kollégák számára
  • Rendszeres és ad-hoc jelentések készítése a vezetőség számára

Te vagy a mi emberünk, amennyiben:
  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalatod van és csapatvezetésben is szereztél már tapasztalatot
  • Naprakész, magabiztos munkajogi és társadalombiztosítási jogi tudással rendelkezel
  • Erős Excel tudásod van
  • Nyitott, precíz és proaktív személyiség vagy, aki megoldás-orientált és szereti a kihívásokat

Előny jelent:
  • Bérszámfejtési szoftver implementációjában és fejlesztésében szerzett gyakorlat
  • Multinacionális környezetben, HR szolgáltatónál szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amiért érdemes nálunk dolgozni, amit biztosítunk Neked:

Munkavégzés helye: Budapest XIII. Váci Greens iroda
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, a Jelentkezem gombra kattintva várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a bérigényed megjelölésével. A kezedben a lehetőség, hogy Veled formáljuk a jövőt!

Legutóbbi kereséseim

  • VESZPRÉM, Veszprém, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • HEVES, Gyöngyöstarján, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco