Hozzáadott 1 year ago

Senior Recruiter

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-10-04

KategóriaHuman Resources and Recruitment

Az Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója, munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel foglalkozó, nemzetközi hátterű személyzeti tanácsadó cég.
Budapesti irodánkba keressük lelkes és elhívatott
senior recruiter
kollégánkat

Szereted, ha változatos a munkaköröd? Szívesen használod az angolt a mindennapi munkavégzés során és kihívásnak tekinted, hogy megtaláld a legjobb jelöltet? Te vagy a mi emberünk!
Amik a feladataid lesznek nálunk:
  • End-to-end toborzás (toborzás, interjúztatás, jelölt menedzsment)
  • Passzív jelöltek felkutatása, jelölt adatbázis építése
  • Junior kollégák szakmai támogatása, mentorálása
  • Együttműködés a sales csapattal, a hatékonyabb üzletfejlesztés érdekében
  • Különböző toborzási projektekben aktív részvétel
  • Javaslattétel a toborzási folyamatok fejlesztése
  • A csapat hosszú távú üzleti céljainak kiépítése, megvalósítása
  • Együttműködés az Adecco irodákkal és belsős recruitment csapattal

Te vagy a mi emberünk, amennyiben:
  • Legalább 4 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Magabiztosan beszélsz angolul külföldi ügyfelekkel, jelöltekkel szóban és írásban egyaránt
  • Felsőfokú szakirányú végzettséged van
  • Dinamikus személyiség vagy, aki megoldás-orientált

Amiért érdemes nálunk dolgozni, amit biztosítunk Neked:

  • Egy jól felépített betanítási és képzési rendszerrel támogatjuk a beilleszkedésedet és a munkádat
  • Jól fizető jutalékstruktúrát biztosítunk
  • Heti 2 nap home office lehetőséged is lesz a próbáidő után
  • Széleskörű eszköztárt nyújtunk a jelöltek megtalálásához
  • Támogató sales csapat lesz mögötted, hogy a legnagyobb ügyfeleket is megtaláld
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil, nemzetközi háttér

Munkavégzés helye: Budapest XIII. Váci Greens iroda
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, a Jelentkezem gombra kattintva várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a bérigényed megjelölésével. A kezedben a lehetőség, hogy Veled formáljuk a jövőt!

Legutóbbi kereséseim

  • CSONGRÁD, Szarvas, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • HEVES, Maklár, Hungary PP Adecco
  • PEST, Cegléd, Hungary PP Adecco