Hozzáadott 1 year ago

Recruitment Team Leader

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2022-10-04

KategóriaHuman Resources and Recruitment

Az Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója, munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel foglalkozó, nemzetközi hátterű személyzeti tanácsadó cég.
Budapesti irodánkba keressük lelkes és elhívatott
kollégánkat

Már rendelkezel recruitment tapasztalattal és most szeretnéd magad Manager pozícióban is kipróbálni? Itt a lehetőség!

Amik a feladataid lesznek nálunk:
  • End-to-end toborzási folyamatok menedzselése (toborzás, interjúztatás, jelölt menedzsment)
  • Recruitment folyamatok fejlesztése, stratégia kidolgozása
  • A csapat hosszú távú üzleti céljainak kiépítése, megvalósítása
  • Sales feladatok ellátása, új partnerek felkutatása, piackutatás és bérfelmérési projektek készítése
  • Együttműködés a sales csapattal, a hatékonyabb üzletfejlesztés érdekében
  • KPI adminisztráció és riportok készítése
  • Vezetői feladatod lesz a csapat folyamatos fejlesztése, kollégák szakmai támogatása
  • Együttműködés az Adecco irodákkal és belsős recruitment csapattal
  • A Permanent Placement részleg stratégiai döntéseiben való aktív szerepvállalás

Te vagy a mi emberünk, amennyiben:
  • Legalább 4 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel (előnyt jelent a közvetítés területen szerzett tapasztalat)
  • Előnyt jelent, ha már rendelkezel vezetői tapasztalattal
  • Magabiztosan beszélsz angolul külföldi ügyfelekkel, jelöltekkel szóban és írásban egyaránt
  • Felsőfokú szakirányú végzettséged van
  • Dinamikus személyiség vagy, aki megoldás-orientált

Amiért érdemes nálunk dolgozni, amit biztosítunk Neked:

  • Egy jól felépített betanítási és képzési rendszerrel támogatjuk a beilleszkedésedet és a munkádat
  • Jól fizető jutalékstruktúrát biztosítunk
  • Heti 2 nap home office lehetőséged is lesz a próbáidő után
  • Széleskörű eszköztárt nyújtunk a jelöltek megtalálásához
  • Támogató sales csapat lesz mögötted, hogy a legnagyobb ügyfeleket is megtaláld
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil, nemzetközi háttér

Munkavégzés helye: Budapest XIII. Váci Greens iroda
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, a Jelentkezem gombra kattintva várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a bérigényed megjelölésével. A kezedben a lehetőség, hogy Veled formáljuk a jövőt!

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Dunaharaszti, Hungary Staffing Adecco
  • HEVES, Gyöngyös, Hungary Staffing Adecco
  • Staff