Hozzáadott 1 year ago

Junior Sales Representative

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-10-04

KategóriaSales and Retail

Az Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója, munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel foglalkozó, nemzetközi hátterű személyzeti tanácsadó cég.
keressük lelkes és elhívatott
munkatársunkat

Amik a feladataid lesznek nálunk:
  • Cégünk HR szolgáltatásainak értékesítése a felelősségi körbe tartozó régióban
  • A piaci lehetőségek folyamatos figyelése, elemzése
  • Ügyféligényre szabott megoldások kidolgozása, prezentálása, ügyféltárgyalások lebonyolítása
  • Cégünk magas szintű képviselete a meglevő és potenciális partnerek felé
  • Árajánlatok készítése, szerződéskötés
  • Folyamatos kapcsolattartás cégünk meglévő és új ügyfeleivel
  • A szükséges adminisztratív/rögzítési feladatok rendszeres elvégzése

Te vagy a mi emberünk, amennyiben:

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Legalább 1 éves termék vagy szolgáltatás értékesítési tapasztalatod van
  • Minimum középfokon beszélsz angolul, nem jelent gondot külföldi partnerekkel tárgyalni
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak
  • Proaktivitás és kitartás jellemez
  • Nyitott, dinamikus és tanulni vágyó személyiség vagy
  • Szolgáltatás és ügyfélorientált szemlélettel rendelkezel
  • Magabiztos, pozitív, határozott személyiség vagy
  • Van B kategóriás jogosítványod és nem gond számodra a napi utazás

Előnyt jelent:
  • B2B és/vagy FMCG értékesítési tapasztalat
  • Második idegen nyelv ismerete
  • Hunting sales attitűd
  • Munkaerőpiaci ismeretek
  • HR szolgáltató cégnél szerezett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Alkalmazotti jogviszony, változatos munka
  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, bónusz, céges autó – magánhasználatra is)
  • Változatos ügyfélkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség, ívelő karrierút
  • Stabil, nemzetközi háttér, multinacionális környezet
  • Kiváló munkafeltételek
  • Fiatalos, dinamikus, jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye:
  • Budapest és vonzáskörzete

Legutóbbi kereséseim

  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Törökbálint, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászárokszállás, Hungary PP Adecco
  • Specialist