Hozzáadott 10 months ago

IT biztonsági elemző

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-06-12

KategóriaIT and Telecommunications

Cégről, csapatról
Energiaipari partnerünk keresi új kollégáját IT biztonsági elemző pozícióba a meglévő 3 fős CERT csapatukba. Budapesti (Váci úti) vagy pécsi irodához csatlakozhatsz, hybrid környezetben. Ha határozott vagy és szereted a kihívásokat, a komplex feladatokat, nem jelent gondot delegálni, és dolgoztál már hasonló területen korábban, akkor ez az a lehetőség, amit keresel.
Feladataid lesznek
  • Reagálás az incidensekre (fogadás, validálás, besorolás, koordináció, kommunikáció stb.)
  • Evidencia gyűjtés, elemzés és kiértékelés
  • Utólagos incidensek kiértékelése, tanulási célból az incidensben érintett területeken a munkatársak oktatása
  • CERT folyamatokkal kapcsolatos rendszerek kezelése (SIEM, IPS, DLP, ticketing stb.)
  • Sérülékenységek elemzése, érintett rendszerek körének meghatározása, kockázatcsökkentő akciókkoordinálása
  • Fenyegetettségek elemzése, jelentése
  • Kapcsolattartás a fenyegetettség és sérülékenység menedzsment szolgáltatókkal, külső és belső szervezetekkel, hatóságokkal
  • ISMS csapat támogatása, részvétel az awareness akciókban
  • A változó támadási technikák, a kártékony kódok, programok működésének proaktív elemzése

Elvárásaink
  • Információtechnológia / IT biztonság, incidens és sérülékenység menedzsment ismeretek
  • 1-3 év munkatapasztalat IT/információbiztonság/incidens menedzsment/cybersecurity területen
  • Aktív angol nyelvtudás
  • IT területen szerzett felsőfokú végzettség előny
  • Nemzetközi IT biztonsági képesítések megléte előny (pl.: CEH, CISSP, OSCP stb.)

Kiváló béren kívüli juttatások
  • Cafeteria ~500 000 Ft/év
  • Bónusz 15%
  • Áramdíj kedvezmény
  • 36 nap éves szabadságkeret
  • Heti 2 nap home office lehetőség (próbaidőt követően)
  • Egészségügyi támogatás

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz önéletrajzod feltöltésével. Ha jelentkezésed megfelel az elvárásoknak, kollégánk hamarosan felveszi veled a kapcsolatot!

Legutóbbi kereséseim

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Kisújszállás, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Cegléd, Hungary Staffing Adecco
  • Staff