Hozzáadott 1 year ago

Logisztikai munkatárs

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-04-12

KategóriaWarehousing

Munkalehetőség Győr legnagyobb autóipari vállalatánál!
Mire számíthatsz, ha felvételt nyersz?
  • Kiemelkedő alapbér
  • Műszakpótlék délutánra és éjszakára
  • Cafeteria juttatás belépés napjától időarányosan (br. 400.000 Ft éves keret)
  • Mozgóbér próbaidő után
  • Prémium
  • 13. havi juttatás
  • Kiemelkedő, modern vállalati körülmények
  • Műszakokhoz igazodó céges buszjáratok

Milyen feladataid lehetnek?
  • Előszériás alkatrészek beérkeztetése, fizikai és könyveléstechnikai raktározási tevékenységek szkennerrel
  • Alkatrészek átcsomagolása, ki- és beraktározása kézzel és targoncával
  • Alkatrészek járműszintű komissionálása, csomagolása az előszériás autók építéséhez gyalogosan és targoncával
  • Alkatrészek előkészítése kiszállításhoz
  • Komissiós kocsik helyének ellenőrzése számítógépen
  • Dokumentumok, formanyomtatványok töltése és nyomtatása Wordben és Excelben
  • Komissiózott alkatrészek ellenőrzése SAP rendszerben

Mik az elvárásaink?
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Targoncakezelői jogosítvány (vezető üléses targonca, vezető állásos targonca, gyalogkíséretű targonca) és gyakorlati tapasztalat
  • Alkatrészkezeléssel vagy raktározással, csomagolással kapcsolatos szakmai tapasztalat.
  • Többműszakos munkarendet vállalása
  • B kategóriás jogosítvány
  • Német és/vagy angol nyelvismeret

Várom jelentkezésed önéletrajzod csatolásával!
További részletekért keresd Danit! +36303698073

Legutóbbi kereséseim

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászárokszállás, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • VAS, Szentgotthárd, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco