Hozzáadott 1 year ago

Gépész szervízmérnök

Munkavégzés helyePEST, Budaörs, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-03-20

KategóriaEngineering and Technical

Olyan szakemberek jelentkezését várjuk, akik nem irodai munkára vágynak, hanem inkább a gyakorlati kihívásokat keresik, vállalva az ezzel járó utazást. Nem tervrajzokat készítenek, hanem a gépek mellett végzik a munkájukat külső helyszíneken, országhatáron belül és azon túl.
Feladatok:
  • Karbantartások megtervezése és megszervezése, végrehajtása
  • Nagyobb karbantartási munkák esetén a munkafolyamatok helyszíni koordinálása
  • Hibakeresés és javítási munkák elvégzése
  • Motorok szoftveres beállítása
  • Motorok megbontásos állapotfelmérése
  • Szervizjelentések készítése
  • Anyacéggel és ügyfelekkel való kapcsolattartás (angol nyelven)

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Dízel és/vagy gázüzemű belsőégésű motorok vagy turbinák karbantartása/javítása során szerzett több éves tapasztalat
  • Társalgái szintű angol nyelvismeret
  • Számítógépes ismeretek
  • Magas szintű munkabírás, rugalmasság és mobilitás (munkavégzés hajón, erőműben)
  • Utazási hajlandóság – külföldre is

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + utazások után járó napidíj
  • Képzési és előrelépési lehetőség
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Változatos munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Budaörsön, országszerte és világszerte

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Gyöngyös, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Pilisszentiván, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco